O nás

MELZER je největší dodavatel informačního systému QI v ČR.  Společnost vznikla v roce 1992 jako ryze česká firma a poskytuje služby v souvislosti s implementací a následnou podporou provozu komplexního informačního systému QI. Díky bohatým zkušenostem a množství realizovaných projektů se řadí mezi úspěšné a významné firmy v oboru informačních technologií.

Naší velkou předností jsou zkušenosti. Jelikož máme ve svých řadách odborníky, kteří znají procesy mnoha firem, dokážeme navrhnout optimální řešení pro kteroukoliv oblast systému.

Implementaci QI vnímáme jako začátek dlouhodobého vztahu. Každá úspěšná společnost se neustále vyvíjí a potřebuje mít své aktuální procesy podpořené v informačním systému. Prostřednictvím aplikace helpdesk za rok odbavíme více než 7 000 požadavků a průběžně tak reagujeme na potřeby našich zákazníků, se kterými jsme v neustálém kontaktu. Zajišťujeme plnou provozní i legislativní podporu.

Jsme součástí partnerské sítě společnosti QI Group a.s., výrobce informačního systému QI, který dodáváme svým zákazníkům a podílíme se i na jeho vývoji.

Certifikáty udělené společností QI Group a.s.:

  • QI Group GOLD Partner
  • QI Group Development Partner
  • QI Group Solution Partner

Jsme členy Okresní hospodářské komory Olomouc a Regionální hospodářské komory Brno.