O nás

MELZER je největší dodavatel informačního systému QI v ČR.  Společnost vznikla v roce 1992 jako ryze česká firma a poskytuje služby v souvislosti s implementací a následnou podporou provozu komplexního informačního systému QI. Díky bohatým zkušenostem a množství realizovaných projektů se řadí mezi úspěšné a významné firmy v oboru informačních technologií.

Ve firmě MELZER se soustředíme nejen na výrobní a obchodní společnosti, ale i na další oborové segmenty, jakými jsou například projektové firmy, segment vodárenství nebo zkušebnictví. Působíme na českém trhu z Prostějova a Brna.

V letech 2013, 2014 a 2017 jsme zvítězili v soutěži o nejlepší případovou studii roku, kterou pořádá časopis CIO BW. V roce 2019 jsme získali cenu za finanční efektivitu.:

MELZER pečuje o více než 200 zákazníků v ČR a na Slovensku. Odborníci na danou oblast provádí konzultace, školení, dohledy, nastavení systému, zakázkové úpravy systému, konverze dat, opravy a kontroly dat, metodické poradenství, projekční práce, analytické a programátorské práce, reporting (Power BI) a práce související se systémovým SW a HW.

Jsme součástí partnerské sítě společnosti QI Group a.s., výrobce informačního systému QI, který dodáváme svým zákazníkům a podílíme se i na jeho vývoji.

Certifikáty udělené společností QI Group a.s.:

  • QI Group GOLD Partner
  • QI Group Development Partner
  • QI Group Solution Partner

Jsme člen Okresní hospodářské komory Olomouc