Kontaktní formulář

tisk

Podnikový informační systém QI

QI je komplexní ERP podnikový informační systém, který efektivně pomáhá řešit většinu běžné podnikové činnosti. Na trhu je již 15 let, v současné době ho používá přes třináct tisíc uživatelů a více než 1000 firem z oblasti výroby, služeb, maloobchodu, velkoobchodu a distribuce.

QI malé rámeček.jpgNámi realizovaná řešení jsou postavena na informačním systému QI. Tento informační systém je založen na geniální myšlence flexibilní modularity, což z něj dělá jedinečný produkt v tomto oboru na trhu.

Díky jeho unikátnosti, důmyslné provázanosti a dlouholetému vylepšování na základě zkušeností z praxe, jsme dnes schopni se jako implementační firma směle postavit jakékoli výzvě.

Kvalitní informační systém přináší společnosti, která jej efektivně využívá, nejen dokonalé pokrytí a efektivní ovládání všech firemních procesů, ale samozřejmě také rychlý a přesný přehled například o finanční situaci společnosti, její efektivnější řízení a především nemalé finanční úspory.
Pro lepší představu můžeme uvést například výrobní firmu TOKOZ a.s., které implementace QI přinesla roční úsporu přes 7,2 mil. Kč. Přečtěte si případovou studii.

Podnikový informační systém QI je ojedinělý svou celkovou koncepcí, použitím špičkových technologií a v neposlední řadě progresivní licenční politikou. Systém je složen z jednotlivých modulů, což umožňuje jeho vysokou variabilitu.

Tvůrcem Prvního elastického informačního systému QI je společnost DC Concept a.s.

 

30 modulů, 40 oborových řešení

Díky unikátnímu systému modulů a obchodních jednotek je QI důmyslnou stavebnicí, ze které lze sestavit informační systém přesně dle potřeb zákazníka.

 

Jak se s QI pracuje?

Práce s QI je velmi snadná a uživatelsky přívětivá, vycházející ze standardů Windows. Vzhled systému i způsob ovládání si mohou uživatelé zvolit dle svých zvyklostí.

QI samozřejmě komunikuje s ostatními softwarovými produkty, např. MS Office, APS, MIS, CAD/CAM systémy apod. Data se navzájem propojují a je možné je tisknout či exportovat ve všech běžných formátech.

 

5 hlavních důvodů proč si vybrat QI

  • QI poskytuje okamžitý a spolehlivý obraz firmy, čímž usnadňuje a urychluje manažerská rozhodnutí
  • QI dokáže ve velmi krátké době a za plného provozu reagovat na všechny změny probíhající uvnitř i vně firmy
  • Poskytujeme technický a poradenský servis 24 hodin denně 7 dnů v týdnu
  • Náklady na pořízení QI a následný provoz systému jsou velmi nízké v porovnání s přinášenými možnostmi
  • QI má jednoduché intuitivní ovládání a práci s ním zvládne každý

 

Více o informačním systému QI naleznete zde.