Inventury skladů a ověření správnosti skladové evidence (Prostějov + online)

Produkt: Informační systém QI

Školení se bude konat prezenčně v sídle společnosti MELZER v Prostějově, školení je však možné se zúčastnit i online, přes vzdálené připojení. Při vyplňování přihlášky, prosím uveďte Vámi vybranou formu školení.

Máte pocit, že ve skladech pořád něco nesedí? Myslíte si, že inventura je k ničemu, protože stav skladu po inventuře souhlasí s fyzickým stavem pouze několik dnů? Zapomněli jste, jak se inventura skladu v QI provádí, nebo jste ji doposud pro jistotu vůbec nepoužili? Chcete se dozvědět více o tom, jak mít data pořízená do QI v oblasti prodeje, nákupu a skladů pod kontrolou?

Pak je naše školení určeno právě vám. Pomůžeme vám zbavit se nejistoty, zlepšit a zefektivnit řadu činností souvisejících se skladovou evidencí, a to zejména na konci roku, kdy času není nazbyt. A k tomu se ještě dozvíte řadu praktických informací a zkušeností s prováděním inventur a uzávěrek skladů, včetně provádění skladových a obchodních kontrol.

Obsah

  • Předvedení a vysvětlení individuálního plánu uživatelských a systémových kontrol nad skladovou evidencí (ukázka praktické realizace). Prezentace jeho použití pro ověření faktické správnosti dat
  • Uzávěrka v IS QI
  • Druhy inventur v IS QI (inventura dle rozpadu rozlišovacích atributů, umístění zboží na skladě, pomocí čteček ČK)
  • Postup provádění inventury v IS QI (příprava inventury, doporučený postup provedení inventury, kontroly při inventuře a uzavření inventury)
  • Průběžná inventura a inventura s využitím čteček čárových kódů
  • Další informace k inventurám (inventura ve vztahu k dalším činnostem v QI, povolené přírůstky a úbytky, pozastavení inventury, záměny zboží při inventuře apod.)
Místo konání:
PV prezenčně + online
Rozsah školení:
cca 4 hodiny
Cena (SQI):
4 500 Kč
Čas zahájení:
9 hodin