Projektový manažer (Prostějov)

Náplň práce:

  • řízení implementace přidělených projektů
  • koordinace, komunikace, řízení týmu, plánování a vytížení zdrojů na přiděleném projektu
  • zajištění věcné a obsahové stránky projektové dokumentace
  • spolupráce na tvorbě obchodních nabídek, smluv, studií proveditelnosti a plánů projektu
  • projektový reporting
  • komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oblasti projektového řízení min. 3 roky (zkušenosti s ERP projekty výhodou)
  • orientaci v oboru informačních technologií
  • znalosti podnikových procesů
  • dobré prezentační schopnosti a vystupování
  • schopnost týmové práce
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci na HPP ve stabilní české firmě s tradicí
  • perspektivní obor činnosti
  • odborný a kariérní růst
  • motivující finanční ohodnocení
  • přátelské pracovní prostředí
  • systém firemních benefitů (notebook, firemní telefon, stravenkový paušál, flexi pass, věrnostní program)
  • 5 týdnů dovolené
  • fitness v rámci pracovní doby
  • možnost homeoffice
  • flexibilní pracovní doba
  • společné akce (sportovní, kulturní)

Místo pracoviště: Prostějov

Místo bydliště: Olomoucký kraj

Jste náš člověk? Pokud ano, zašlete svůj profesní životopis na e-mail